ROLBUD
OFERTA

Brama zwijana garażowa

Brama zwijana garażowa

Bramy zwijane to idealne rozwiązanie zarówno do garaży będących w trakcie budowy jak i w już istniejących budynkach. Stanowią zabezpieczenie otworów budowlanych, garaży, budynków magazynowych czy handlowo-usługowych przed niepożądanym dostępem
i czynnikami atmosferycznymi. W zależności od gabarytów oraz warunków zabudowy istnieje możliwość zamontowania bramy garażowej na konsolach oraz w skrzynce. Profile bramowe to przede wszystkim profile wypełnione pianką, wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej posiadające dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. Powłoka ta charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Natomiast profile bramowe ekstrudowane cechuje znaczna trwałość
i wytrzymałość oraz możliwość uzyskania dowolnego koloru z palety RAL. Istnieje możliwość oklejania profili folią dekoracyjną, co w znacznym stopniu podnosi komfort wizualny wyrobu i ogranicza problem ścieralności.

Komfort obsługi

Jedną z zalet zastosowania bramy zwijanej jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost z jezdni. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza widoczności. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu za pomocą pilota, zapewniając komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo

Zgodnie z obowiązującymi normami brama garażowa standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przeciw spadowe. Może być doposażona w zabezpieczenie przed przygnieceniem podczas zamykania oraz zestaw fotokomórek. W przypadku awarii zasilania, bramę można otworzyć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego. Hamulec elektromagnetyczny napędu bramy wraz z wieszakami blokującymi, skutecznie udaremniają wszelkie próby podniesienia kurtyny. Solidne, o odpowiedniej grubości ścianek prowadnice utrudniają wyrwanie kurtyny.

Paleta kolorów

Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Powłoki kolorystyczne wykonywane są metodą lakierowania proszkowego.

brama_zwijana_2.jpg brama_zwijana_3.jpg
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY OKIENNE
NASI DOSTAWCY:
  • Aluprof
  • SIMU
  • Somfy
  • NICE
  • Krispol